- 18%
Sale
Код: 1007388
Кавомашина Delonghi ECAM 220.60 B
Доставка 2-3 дні
- 5%
Sale
Код: 1009351
Кавомашина SMEG BCC11BLMEU чорна
Доставка 2-3 дні
Код: 1009402
Кавомашина Krups Evidence Classic EA89ZB10
Доставка 2-3 дні
Код: 1007136
Кавомашина Gaggia New Accademia Inox SS RI9782/01
Доставка 2-3 дні
Код: 1004877
Кавомашина DeLonghi ECAM 290.81.TB
Доставка 2-3 дні
- 5%
Sale
Код: 8794344
Кавоварка Gaggia Anima Prestige OTC SS RI8762/01
Доставка 2-3 дні
Код: 1007223
Кавомашина Liberty 203
Доставка 2-3 дні
Код: 1930330
Кавомашина Nivona CafeRomatica NICR 970
Доставка 2-3 дні
| Бренд | Nivona |
| Країна виробник | Португалія |
| Тип кавомашини | автоматична |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1455 Вт |
| Управління | кнопкове |
| Функція капучіно | є |
| Тип капучинатора | автоматичний |
| Кава, яку використовують | зерно, мелена |
| Рекомендуємо для | Дому, Офісу |
| Додаткові функції | автовідключення, дисплей, налаштування жорсткості води, налаштування міцності кави, налаштування об`єму порції, налаштування ступеня помелу, підігрів, подача води для чаю, приготування двох чашок, регулювання висоти дозатора, самоочистка, управління зі смартфона |
| Резервуар для кави | 250 грамм |
| Резервуар для води | 2,2 л |
| Гарантія | 12 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 24 см |
| Вага | 11 кг |
| Готує напої | Еспресо, Капучіно, Лате, Рістрето |
| Артикул | NICR 790 |
Nivona – відомий у Європі бренд із Німеччини, під яким випускаються ка...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00