Код: 1005757
Кавомашина Dr. Coffee C11
Доставка 2-3 дні
- 15%
Sale
Код: 3646062
Кавоварка Melitta CAFFEO CI TOUCH Black
Доставка 2-3 дні
Sale
Код: 1009685
Кавомашина Jura ENA 5 Night Inox EA
Доставка 2-3 дні
- 7%
Sale
Код: 2913274
Кавомашина Miele CM 7350 Black
Доставка 2-3 дні
Код: 1007389
Кавомашина Delonghi ECAM 380.95 TB
Доставка 2-3 дні
Код: 1009445
Кавомашина Saeco Royal Plus
Доставка 2-3 дні
Код: 1004430
Кавомашина Saeco GranAroma SM6585/00
Доставка 2-3 дні
Код: 1007116
Кавомашина Nivona CafeRomatica NICR 560
Доставка 2-3 дні
| Бренд | SMEG |
| Країна виробник | Італія |
| Тип кавомашини | автоматична |
| Тиск | 19 бар |
| Потужність | 1350 Вт |
| Управління | кнопкове |
| Функція капучіно | ні |
| Кава, яку використовують | зерно |
| Рекомендуємо для | Дому, Офісу |
| Додаткові функції | автовідключення, налаштування об`єму порції, налаштування ступеня помелу, подача води для чаю, регулювання висоти дозатора, самоочистка |
| Резервуар для кави | 150 грамм |
| Резервуар для води | 1,4 л |
| Ємність контейнера використаної кави | 7 порцій |
| Гарантія | 12 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Глибина | 43,3 см |
| Висота | 33,6 см |
| Ширина | 18 см |
| Вага | 8,4 кг |
| Готує напої | Американо, Еспресо, Рістрето |
Smeg – це італійський бренд побутової техніки. Все почалося з маленько...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00