Безкоштовна доставка від 2 000 грн

Чорний чай

370 товарів / сторінка 1

Чорний чай – це вид, який піддається повній ферментації та виготовляється з листя чагарника Camellia sinensis. Через особливе виробництво, а саме повну ферментацію, рівень кофеїну в листі сильно знижується. Але в них залишаються антиоксиданти, які позитивно впливають на розум та тіло. Сьогодні вибір чорного чаю неймовірно величезний. І на щастя, у нас зібрані найзапашніші та найсмачніші сорти!

У Coffeeok Ви можете купити чорний чай, перебуваючи у будь-якому іншому місті України. Все, що Вам потрібно зробити – це визначитися з бажаним сортом, залишити заявку та зв'язатися з нами!

Відгуки покупців

Чорний чай - особливості вибору

Понад 90% українців віддають перевагу чорному чаю, але правильно вибрати його здатні лише одиниці. Хочете насолодитися справжнім чорним чаєм, якого до цього моменту, швидше за все, не пробували? Тоді зважайте на деякі особливості при виборі свого напою.

Основні виробники чорного чаю

На ринку все частіше трапляються невідомі нам бренди. Зовні упаковка таких виробників виглядає красиво, але що всередині завжди лотерея. Досить гадати, і почніть купувати продукцію тільки від перевірених компаній:

  1. Julius Meinl . Один з перших брендів продають каву та чай у Європі. Компанія почала працювати ще в 1862 році і з того часу набула високої популярності. Основний асортимент чорного чаю представлений у пакетованому вигляді, без добавок, але є варіанти із висушеними фруктами, які підсилюють смак.
  2. Basilur . Молодий бренд, що з'явився близько 10 років тому, розташував свої виробничі мощі на цейлонських схилах, збираючи високогірний чай. В асортименті є як класичні варіанти розсипного чаю, так і цікаві пропозиції в пакетиках, як чорний чай з манго і ананасом.
  3. Dammann Freres . Ще в 1692 році сім'я Даман отримала дозвіл від самого короля Франції на торгівлю чаєм. З того часу це стала сімейна традиція, яка передається з покоління в покоління. Dammann Freres вважається чаєм преміум класу і продається в розсипному та пакетованому вигляді. В асортименті, крім звичних всім смаків, є унікальні пропозиції на кшталт Crystal або Gout Russe, які зможуть здивувати кожного.
  4. Greenfield . Спробуйте найкращий чай з плантації Китаю та Індії. Бренд дорожить своєю репутацією, тому весь процес доставки та розфасовки пакетиками проходить під жорстким контролем. Завдяки цьому можна бути впевненим, що ви отримаєте той високогірний чай, про який розповідають у рекламі.
  5. Mlesna . Натуральний чорний чай прямо зі Шрі-Ланки. В асортименті компанії понад 200 найменувань продукції, серед яких є як класика, так і унікальні види чаєм.
  6. Teahouse . Українська компанія, що продається преміум чорний чай за ціною бюджетного. В асортименті представлені всі види чаєм: гранули, розсипний, пакетований, плиткою. Вибирайте цікаві та незвичайні суміші з двохсот варіантів товару та насолоджуйтесь смачним напоєм у затишній обстановці.
  7. TOTTI Tea . Італійський бренд бюджетний сегмент. В асортименті представлені різні сорти чаю для любителів експериментувати. Різниця у всьому, від упаковки до фортеці, тому варто старанно підбирати товар цієї компанії.
  8. Westminster . Німецька якість разом із англійськими традиціями. Для чаю Westminster вибираються лише великі паростки, що максимально передають смакові якості напою. Є варіанти з ароматизаторами та без, все залежить від ваших особистих уподобань.

Головне – правильно зробіть вибір, адже визначитися з виробником – це лише частина процесу.

Як вибрати чорний чай: поради та рекомендації

Приймаючи рішення про купівлю чаю , спирайтеся на такі критерії:

1 критерій - походження чаю + Країна виробник

Спочатку необхідно вміти відрізняти країну виробника від місця походження чаю. Наприклад, італійський виробник може завозити цейлонський чай. Здебільшого місце виробництва чаю не має значення, а ось його походження дуже важливе. За місцем походження чай може бути:

  • Цейлонський - солодкий і бадьорий;
  • Китайський – специфічний та заспокійливий;
  • Кенійський – з насолодою та непоганою фортецею;
  • Індійська – має виражений смак, але ослаблений аромат;

Також іноді використовують додаткові назви від міста. Наприклад, чай Дарджилінг зараховується до індійських, а Дімбула до цейлонських. Найбільш популярними вважаються цейлонські чаї , адже вони вважаються універсальними за всіма показниками та підходять майже кожному. Що стосується решти місць виробників, то тут на аматора і потрібно спочатку спробувати, щоби точно сказати подобатися чи ні.

2 критерій - тип чаю

Найголовніша боротьба між любителями чаю йде вже давно – який тип чаю купувати, пакетований чи розсипний. Давайте подивимося на плюси та мінуси кожного:

  • Пакетований – зручний у використанні та зберіганні, не залишає зайвого сміття в чашці, але має менші смакові якості.

  • Розсипний - значно перевершує за смаком пакетований, але без використання додаткових засобів заварки листя можуть заважати в гуртку, через що більшість все ж таки віддають перевагу пакетикам.

Що для вас важливіше, смак чи зручність? Вирішуйте самі.

3 критерій - добавки

Чай може бути звичайнісіньким, а може з додатковими смаковими добавками. Найприємніше пити чай зі смаком лимона чи суниці, але є й зовсім нестандартні смаки. Спробуйте чай з квітами або прянощами, оцініть свіжіші та м'ятні смаки, а також насолоджуйтеся екзотикою.

Сучасні ароматизатори та сушені фрукти чудово передають потрібний смак у напій, тому вам залишається тільки вибрати бажану добавку.

4 критерій - смак чорного чаю

Навіть без цукру, лимона та інших добавок заварений чай має свій особистий смак. Деякі види досить солодкі, інші мають нотки кислинки та гіркоти. Існують навіть певні смаки з фруктами, м'ятою та прянощами.

На жаль на чаях не пишуть про його смак, тому часто доводиться вибирати ткнувши пальцем у пачку. Але ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівців інтернет-магазину «CoffeeOK» за консультацією. Скажіть, що саме ви хочете і ми підберемо для вас найкращий варіант.

Як правильно заварювати чорний чай, щоб відчути глибину аромату та смаку?

Щоб чорний чай дійсно підбадьорив, відкрив весь потенціал та глибину смаку, його необхідно правильно приготувати. Не достатньо просто купити чорний чай та залити його кип’ятком, тому, що при таких умовах приготування навіть самий якісний продукт не зможе максимально відкритись.

Не дивлячись на те, що найпростішим у приготуванні є чорний листовий чай, він також потребує уваги. Його смак найбільш інтенсивний і виразний, коли його заварювати в спеціальному заварнику, заливши окропом температурою 98-95 градусів. Однак з часом заварювання потрібно бути обережним – щоб чорний чай був смачним при цьому бадьорив, заварюйте його упродовж 2-3 хвилин.

Чай, заварений протягом 5 хвилин, дозволить розслабитись. Зміниться і смак. При тривалому контакті з теплою водою з листя починають виділятися дубильні речовини, які відповідають за гіркий смак. Чим довше заварюється чорний чай, тим гіркішим він може бути.

Чому варто купити чорний чай у Києві від CoffeeOK?

Купити чорний чай завдання не з простих, особливо якщо хочете скуштувати справді смачний напій. У магазинах найчастіше продають дешевий та незрозумілий для покупця товар, але в CoffeeOK все зовсім інакше.

Зручний фільтр дозволяє легко підібрати потрібний тип чаю по його виробнику, країні вирощування, смаковим особливостям, типу, вазі та іншим параметрам. Все просто, і йти по магазинах не треба.

Ми співпрацюємо зі світовими брендами, надаючи вам тільки якісну продукцію. Досить пити дешеві пакетики або підробки з ринку, спробуйте справжній чай таким, яким його пили наші предки сотні років тому.

Чорний чай - ціна від інтернет-магазину Coffeeok

У нашому магазині Ви зможете знайти Чорний чай, починаючи з бюджетних варіантів вартістю 19 ₴ до еліт класу 6190 ₴

Вартість товарів Чорний чай на сайті КавоОК

Частые вопросы про чорний чай

🔥 Чорний чай: недорогі варіанти?

🔍 Як обрати Чорний чай?

Чорний чай на сайте coffeeok можно подобрать по таким критериям:
  • Категорія
  • Причина уцінки
  • Ціна
  • Чайний лист
  • Тип чаю
  • Бренд
  • Домішки
  • Смак чаю
  • Форма чаю
  • Кількість в упаковці
  • Вага
  • Країна походження
  • Країна виробник

🆕 Які останні новинки Чорний чай представлені на сайті?

Політехнічний інститут

Точка видачі та кав'ярня

Київ, вул. Провіантська 3

Дивитись в Google Maps

Магазин «Камон Хамон»

Точка видачі та бакалійна лавка

Київ, вул. Сергія Данченко, 12

Дивитись в Google Maps