Код: 1007117
Кавомашина Nivona CafeRomatica NICR 550
Доставка 2-3 дні
- 5%
Sale
Код: 3770122
Кавоварка Gaggia Magenta Plus Black RI8700/01
Доставка 2-3 дні
Код: 1009039
Кавомашина JURA S8 Dark Inox EB (15480)
Доставка 2-3 дні
Код: 9998904
Кавоварка Gaggia Magenta Prestige OTC RI8702/01
Доставка 2-3 дні
- 10%
Sale
Код: 1007109
Кавомашина Jura Z10 Aluminium White EA
Доставка 2-3 дні
Код: 1009437
Кавомашина Суперавтомат Dr. Coffee Coffee Zone
Доставка 2-3 дні
Код: 1013110
Кавомашина Dr. Coffee H1 Black
Доставка 2-3 дні
- 10%
Sale
Код: 1014795
Кавомашина Jura C3 Piano Black EA (15599)
| Бренд | JURA |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип кавомашини | автоматична |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1450 Вт |
| Управління | кнопкове |
| Функція капучіно | є |
| Тип капучинатора | автоматичний |
| Кава, яку використовують | зерно, мелена |
| Рекомендуємо для | Дому, Офісу |
| Додаткові функції | автовідключення, дисплей, налаштування міцності кави, налаштування об`єму порції, подача води для чаю, промивання системи подачі кави |
| Резервуар для кави | 125 грамм |
| Резервуар для води | 1.1 л |
| Ємність для молока | ні |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Глибина | 44,5 см |
| Висота | 32,3 см |
| Ширина | 23,9 см |
| Готує напої | Американо, Еспресо, Рістрето |
Побутова техніка Jura уособлює швейцарську точність. Компанія увірвала...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00