| Бренд | Dr.Coffee |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кавомашини | автоматична |
| Тиск | 19 бар |
| Потужність | 1450 Вт |
| Управління | сенсорне |
| Функція капучіно | ні |
| Тип капучинатора | ручний |
| Кава, яку використовують | зерно, мелена |
| Рекомендуємо для | Дому, Офісу |
| Додаткові функції | автовідключення, вибір температури нагріву, дисплей, лічильник порцій, налаштування жорсткості води, налаштування міцності кави, налаштування об`єму порції, налаштування ступеня помелу, підігрів, подача води для чаю, попереднє заварювання, приготування двох чашок, регулювання висоти дозатора, самоочистка, швидкий пар |
| Резервуар для кави | 200 грамм |
| Резервуар для води | 1,5 л |
| Ємність контейнера використаної кави | 10 порцій |
| Гарантія | 12 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 24 см |
| Вага | 12 кг |
| Готує напої | Американо, Еспресо, Рістрето |
Dr.Coffee – це молода компанія родом із Китаю, яка розробляє та реаліз...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00