Код: 1007126
Кавомашина Philips EP1224/00 Series 1200
Доставка 2-3 дні
Код: 1007222
Кавомашина Liberty 202
Доставка 2-3 дні
Код: 9999783
Кавомашина Jura ENA 8 Full Nordic White
Доставка 2-3 дні
Код: 1002759
Кавомашина Dr. Coffee H10
Доставка 2-3 дні
Код: 1005609
Кавоварка Delonghi Magnifica S ECAM 22.112.B
Доставка 2-3 дні
- 12%
Sale
Код: 7463092
Кавомашина Melitta CAFFEO CI Black
Доставка 2-3 дні
- 10%
Sale
Код: 1009043
Кавомашина JURA Z10 Aluminium Black EA (15488)
Доставка 2-3 дні
| Бренд | DELONGHI |
| Країна виробник | Італія |
| Тип кавомашини | автоматична |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1450 Вт |
| Управління | кнопкове |
| Функція капучіно | є |
| Тип капучинатора | ручний |
| Максимальна висота чашки | 142 мм |
| Кава, яку використовують | зерно |
| Рекомендуємо для | Дому, Офісу |
| Додаткові функції | автовідключення, лічильник порцій, налаштування жорсткості води, налаштування міцності кави, налаштування об`єму порції, налаштування ступеня помелу, підігрів чашок, приготування двох чашок, регулювання висоти дозатора |
| Резервуар для кави | 250 грамм |
| Резервуар для води | 1,8 л |
| Ємність для молока | ні |
| Ємність контейнера використаної кави | 14 порцій |
| Гарантія | 24 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 35,1 см |
| Ширина | 23,8 см |
| Готує напої | Американо, Еспресо |
DELONGHI – компанія з Італії, з виробництва побутової техніки з 1902 р...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00