Код: 1001454
Кавомашина Суперавтомат Dr. Coffee M12 Big 8L
Доставка 2-3 дні
- 15%
Sale
Код: 1009045
Кавомашина JURA Z10 Aluminium Dark lnox EA (15368)
Доставка 2-3 дні
Код: 1009444
Кавомашина Saeco Royal OTC
Доставка 2-3 дні
Код: 1009295
Кавомашина Philips EP2330/10 Series 2300
Доставка 2-3 дні
Код: 1007389
Кавомашина Delonghi ECAM 380.95 TB
Доставка 2-3 дні
Код: 1007104
Кавомашина Krups Evidence One EA895N10
Доставка 2-3 дні
Код: 1930330
Кавомашина Nivona CafeRomatica NICR 970
Доставка 2-3 дні
- 18%
Sale
Код: 1007388
Кавомашина Delonghi ECAM 220.60 B
Доставка 2-3 дні
| Бренд | JURA |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип кавомашини | автоматична |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1450 Вт |
| Управління | сенсорне |
| Функція капучіно | є |
| Тип капучинатора | автоматичний |
| Кава, яку використовують | зерно, мелена |
| Рекомендуємо для | Дому, Офісу |
| Додаткові функції | автовідключення, автоматичне очищення молочної системи, вибір температури нагріву, дисплей, налаштування міцності кави, налаштування об`єму порції, налаштування ступеня помелу, підсвічування чашок, подача води для чаю, приготування двох чашок, регулювання висоти дозатора, регулювання молочної піни, самоочистка |
| Резервуар для кави | 280 грамм |
| Резервуар для води | 2,4 л |
| Ємність контейнера використаної кави | 20 порцій |
| Гарантія | 24 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 32 см |
| Вага | 12 кг |
| Готує напої | Американо, Еспресо, Капучіно, Лате, Макіато, Рістрето |
| Артикул | 15488 |
Побутова техніка Jura уособлює швейцарську точність. Компанія увірвала...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00