| Бренд | MAGIO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кавомашини | ріжкова |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1140 Вт |
| Управління | механічне |
| Функція капучіно | є |
| Тип капучинатора | ручний |
| Кава, яку використовують | мелена |
| Рекомендуємо для | Дому, Офісу |
| Резервуар для води | 1,25 л |
| Гарантія | 12 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Глибина | 22 см |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 27 см |
| Вага | 3,45 кг |
| Готує напої | Еспресо, Капучіно, Лате, Рістрето |
| Артикул | MG-962 |
Важливо!Італійська помпа з тиском в 15 бар — одна з головних частин кавоварки, адже саме вона робить каву насиченою та ароматною.
Не менш важлива складова – сучасний дизайн. Український виробник подбав і про це, тому MAGIO MG-962 впишеться практично в будь-який інтер'єр. Чорний пластик, металеві вставки, поєднання плавних та гострих ліній – все це робить її і універсальною, і при цьому стильною.
MAGIO — український бренд, що пропонує ринку якісну та недорогу дрібну...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00