- 5%
Sale
Код: 1009346
Кавоварка SMEG ECF02CREU кремова
Доставка 2-3 дні
Код: 1007151
Кавоварка KitchenAid Artisan 5KES6503EBK Cast Iron
Доставка 2-3 дні
Код: 1014178
Кавоварка SMEG EGF03BLMEU чорна
- 10%
Sale
Код: 1007122
Кавоварка Electrolux E6EC1-6ST
Доставка 2-3 дні
Код: 1009347
Кавоварка SMEG ECF02PBEU блакитна
Доставка 2-3 дні
Код: 1002304
Кавоварка Ariete 1318 чорна
Доставка 2-3 дні
Код: 5413686
Кавоварка Ardesto YCM-E1600
Доставка 2-3 дні
- 5%
Sale
Код: 1009303
Кавоварка Gaggia Espresso Style Black EG2111/01
Доставка 2-3 дні
| Бренд | MAGIO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кавомашини | ріжкова |
| Тиск | 20 бар |
| Потужність | 960 Вт |
| Управління | механічне |
| Функція капучіно | ні |
| Тип капучинатора | ручний |
| Кава, яку використовують | мелена, монодози |
| Рекомендуємо для | Дому, Офісу |
| Додаткові функції | налаштування міцності кави, налаштування об`єму порції, подача води для чаю, приготування двох чашок |
| Резервуар для води | 1,5 л |
| Гарантія | 12 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Глибина | 27 см |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 20 см |
| Вага | 4 кг |
| Готує напої | Еспресо |
| Артикул | MG-451 |
MAGIO — український бренд, що пропонує ринку якісну та недорогу дрібну...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00