Код: 7667529
Кавомолка електрична Sencor SCG1050BK Black
Доставка 2-3 дні
Код: 1009396
Кавомолка ручна 1Zpresso X-Ultra Pacific Blue
Доставка 2-3 дні
Код: 1002571
Кавомолка електрична MAGIO МG-202 срібляста
Доставка 2-3 дні
Код: 1007636
Кавомолка Ariete 3023 BK
Доставка 2-3 дні
Код: 1009394
Кавомолка ручна 1Zpresso X-Ultra Midnight Black
Доставка 2-3 дні
Код: 1006993
Кавомолка ручна 1Zpresso K-Ultra
Доставка 2-3 дні
| Бренд | Compak |
| Країна виробник | Іспанія |
| Управління | механічне |
| Резервуар для кави | 1100 грамм |
| Гарантія | 12 |
| Колір | сріблястий |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Глибина | 31,5 см |
| Висота | 59,5 см |
| Ширина | 20,5 см |
| Потужність | 700 Вт |
| Регулювання ступеня помелу | є |
| Рекомендуємо для | HoReCa |
| Спосіб помелу | жорна |
| Тип кавомолки | електрична |
| Кава, яку використовують | зерно |
Compak – іспанський бренд, під яким випускаються кавомолки різного рів...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00