Код: 1011529
Кавомашина Jetinno JL31B-ST-MW
Доставка 2-3 дні
Код: 1007116
Кавомашина Nivona CafeRomatica NICR 560
Доставка 2-3 дні
- 20%
Sale
Код: 1006988
Кавомашина Jura E6 Platin (EC)
Доставка 2-3 дні
Код: 4561232
Кавомашина Saeco New Royal Black
Доставка 2-3 дні
- 15%
Sale
Код: 1012909
Кавомашина DeLonghi ECAM 380.85 SB
Доставка 2-3 дні
Код: 1009039
Кавомашина JURA S8 Dark Inox EB (15480)
Доставка 2-3 дні
| Бренд | Saeco |
| Країна виробник | Італія |
| Тип кавомашини | автоматична |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1850 Вт |
| Управління | кнопкове |
| Функція капучіно | є |
| Тип капучинатора | ручний |
| Максимальна висота чашки | 142 мм |
| Кава, яку використовують | зерно, мелена |
| Рекомендуємо для | Офісу |
| Додаткові функції | автовідключення, дисплей, лічильник порцій, налаштування жорсткості води, налаштування об`єму порції, налаштування ступеня помелу, подача води для чаю, попереднє заварювання, приготування двох чашок, промивання системи подачі кави, регулювання висоти дозатора, самоочистка, швидкий пар |
| Резервуар для кави | 350 грамм |
| Резервуар для води | 2.2 л |
| Ємність для молока | ні |
| Ємність контейнера використаної кави | 20 порцій |
| Гарантія | 12 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | ABS пластик, метал |
| Глибина | 33,6 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 45 см |
| Готує напої | Американо, Еспресо |
Це дуже функціональна кавоварка, яка створена спеціально для офісних приміщень, кавових просторів та інших підприємствах галузі діяльності HoReCa. Пристрій має великі бункери для зерен, води та відпрацьованої кави. Це значно відображається на необхідності обслуговування – тепер це потрібно робити набагато рідше. На відміну від інших кофемашин, Вам не доведеться часто доливати воду, досипати зерна та чистити ємність для використаної кави. Користувачі зможуть легко вибирати необхідний обсяг напою, його міцність та температуру.
Використовуючи автоматичний капучинатор, який активується однією кнопкою, користувач одразу отримає молочний кавовий напій із повітряною пінкою. Капучинатор легко доглядати - він без проблем виймається і миється. Пристрій також обладнано системою швидкої пари, яка допоможе блискавично збити молоко.
Машина приготує улюблені напої, такі як еспресо чи лунго, які будуть готові за лічені секунди. Швидкий вибір бажаного напою дає можливість насолодитися напоєм приготовленим за вашим рецептом, запрограмованим раніше, всього одним натисканням кнопки. Також у цій моделі є підігрів чашок, що знаходиться на верхній панелі. Підігрів чашок дозволить розкрити смак та аромат напою. Крім цього, є система промивання молочної системи та очищення від накипу, регулювання диспенсера та автоматичний режим очікування.
Saeco - італійський бренд, могутній виробник апаратів для приготування...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00