- 15%
Sale
Код: 1012909
Кавомашина DeLonghi ECAM 380.85 SB
Доставка 2-3 дні
Код: 1009689
Кавомашина Jura W8 Dark Inox EA
Доставка 2-3 дні
- 25%
Sale
Код: 1005320
Кавомашина Jura ENA 8 Full Metropolitan Black (EC)
Доставка 2-3 дні
Код: 1007126
Кавомашина Philips EP1224/00 Series 1200
Доставка 2-3 дні
Код: 1008870
Кавомашина Liberty's Libera
Доставка 2-3 дні
Код: 1009358
Кавомашина SMEG BCC13EGMEU зелена
Доставка 2-3 дні
| Бренд | Saeco |
| Країна виробник | Італія |
| Тип кавомашини | автоматична |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1550 Вт |
| Управління | кнопкове |
| Функція капучіно | ні |
| Максимальна висота чашки | 145 мм |
| Кава, яку використовують | зерно, розчинна |
| Рекомендуємо для | Офісу |
| Додаткові функції | дисплей, попереднє заварювання |
| Резервуар для кави | 1000 грамм |
| Резервуар для води | 4 л |
| Ємність для молока | 350 мл |
| Ємність контейнера використаної кави | 25 порцій |
| Гарантія | 12 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | метал |
| Глибина | 34,6 см |
| Висота | 54,7 см |
| Ширина | 54,2 см |
| Вага | 31,5 кг |
| Готує напої | Американо, Еспресо, Капучіно, Лате, Макіато, Рістрето |
Saeco - італійський бренд, могутній виробник апаратів для приготування...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00