Код: 1007223
Кавомашина Liberty 203
Доставка 2-3 дні
Код: 1009358
Кавомашина SMEG BCC13EGMEU зелена
Доставка 2-3 дні
Код: 1002748
Кавомашина Miele CM 6560 Black Obsidian
Доставка 2-3 дні
- 15%
Код: 1009296
Кавомашина Philips EP3343/50 Series 3300
Доставка 2-3 дні
Код: 1005757
Кавомашина Dr. Coffee C11
Доставка 2-3 дні
Код: 1007105
Кавомашина Krups Evidence EA890810
Доставка 2-3 дні
Код: 1001458
Кавомашина Суперавтомат Dr. Coffee F3 Plus
Доставка 2-3 дні
Код: 1007165
Кавомашина Miele CM 6360 Black
Доставка 2-3 дні
| Бренд | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип кавомашини | автоматична |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1850 Вт |
| Управління | кнопкове |
| Функція капучіно | є |
| Тип капучинатора | автоматичний |
| Максимальна висота чашки | 150 мм |
| Кава, яку використовують | зерно, мелена |
| Рекомендуємо для | Дому, Офісу |
| Додаткові функції | автоматичне очищення молочної системи, дисплей, налаштування міцності кави, налаштування ступеня помелу, подача води для чаю, приготування двох чашок, регулювання температури кави, функція пам'яті |
| Резервуар для кави | 250 грамм |
| Резервуар для води | 1,8 л |
| Ємність для молока | 500 мл |
| Ємність контейнера використаної кави | 15 порцій |
| Гарантія | 24 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Глибина | 34 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 22,1 см |
| Готує напої | Американо, Еспресо, Капучіно, Лате, Макіато |
Ви напевно знайомі з брендом Philips. Він уже понад 120 років робить н...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00