Код: 1002164
Кавоварка illy Y3 White
Доставка 2-3 дні
Код: 6771460
Еспресо кавоварка illy Y3 Bianco 230V D IPSO
Доставка 2-3 дні
Код: 1005050
Кавомашина Nespresso CINO Dolce Aroma Pinta чорна
Доставка 2-3 дні
Код: 9976247
Кавомашина Lavazza Blue CINO Julia біла
Доставка 2-3 дні
Код: 1009293
Кавомашина Catler ES703PORTOB
Доставка 2-3 дні
Код: 3125610
Кавомашина NESCAFE Dolce Gusto Genio Touch Silver KP440E31
Доставка 2-3 дні
Код: 1012948
Капсульна кавоварка Bialetti Gioia Espresso Bar CF92 Plus Red
Доставка 2-3 дні
Код: 1012945
Капсульна кавоварка Bialetti Gioia Espresso Bar CF90 Pink
Доставка 2-3 дні
| Бренд | KRUPS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип кавомашини | капсульна |
| Капсульна система | Dolce Gusto |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1500 Вт |
| Управління | кнопкове |
| Функція капучіно | є |
| Кава, яку використовують | капсули |
| Рекомендуємо для | Дому |
| Додаткові функції | автовідключення, налаштування міцності кави, налаштування об`єму порції, регулювання висоти дозатора, регулювання температури кави |
| Резервуар для води | 0,8 л |
| Ємність для молока | ні |
| Гарантія | 24 |
| Колір | червоний |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Глибина | 28,6 см |
| Висота | 27,3 см |
| Ширина | 11,2 см |
| Готує напої | Американо, Еспресо, Капучіно, Лате |
KRUPS — створений у 1846 році Робертом Крупсом бренд, відомий сьогодні...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00