Код: 1013010
Кавомашина Ardesto YCM-CNDE біла
Доставка 2-3 дні
Код: 9998972
Кавоварка Dolce Gusto CINO Dolce Aroma Lola A біла
Доставка 2-3 дні
Код: 1009292
Кавомашина Catler ES702PORTOW
Доставка 2-3 дні
Код: 1012947
Капсульна кавоварка Bialetti Gioia Espresso Bar Responsible
Доставка 2-3 дні
Код: 1012945
Капсульна кавоварка Bialetti Gioia Espresso Bar CF90 Pink
Доставка 2-3 дні
Код: 3125610
Кавомашина NESCAFE Dolce Gusto Genio Touch Silver KP440E31
Доставка 2-3 дні
Код: 1009293
Кавомашина Catler ES703PORTOB
Доставка 2-3 дні
Код: 1005050
Кавомашина Nespresso CINO Dolce Aroma Pinta чорна
Доставка 2-3 дні
| Бренд | KRUPS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип кавомашини | капсульна |
| Капсульна система | Dolce Gusto |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1500 Вт |
| Управління | механічне |
| Функція капучіно | ні |
| Кава, яку використовують | капсули |
| Рекомендуємо для | Дому |
| Додаткові функції | автовідключення |
| Резервуар для води | 1,2 л |
| Ємність для молока | ні |
| Гарантія | 3 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Глибина | 28 см |
| Висота | 37,1 см |
| Ширина | 15 см |
| Готує напої | Американо, Еспресо, Капучіно, Лате, Макіато |
KRUPS — створений у 1846 році Робертом Крупсом бренд, відомий сьогодні...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00