- 15%
Sale
Код: 1012909
Кавомашина DeLonghi ECAM 380.85 SB
Доставка 2-3 дні
Код: 1007737
Кавомашина Krups Experience+ EA877D10
Доставка 2-3 дні
Код: 1231784
Кавомашина Philips EP2220/10 Series 2200
Доставка 2-3 дні
- 7%
Sale
Код: 1012324
Кавомашина Gaggia Cadorna Prestige EU EG5603/40
Доставка 2-3 дні
- 5%
Sale
Код: 1111127
Кавоварка Gaggia Cadorna Prestige OTC RI9604/01
Доставка 2-3 дні
- 7%
Sale
Код: 1009359
Кавомашина SMEG BCC13WHMEU біла
Доставка 2-3 дні
- 7%
Sale
Код: 1009355
Кавомашина SMEG BCC13BLMEU чорна
Доставка 2-3 дні
| Бренд | JURA |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип кавомашини | автоматична |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1450 Вт |
| Управління | сенсорне |
| Функція капучіно | є |
| Тип капучинатора | автоматичний |
| Максимальна висота чашки | 157 мм |
| Кава, яку використовують | зерно, мелена |
| Рекомендуємо для | Офісу, HoReCa |
| Додаткові функції | автоматичне очищення молочної системи, дисплей, налаштування міцності кави, налаштування об`єму порції, підсвічування чашок, промивання системи подачі кави, регулювання висоти дозатора, регулювання температури кави, функція пам'яті |
| Резервуар для кави | 280 грамм |
| Резервуар для води | 1,9 л |
| Ємність для молока | є |
| Ємність контейнера використаної кави | 16 порцій |
| Гарантія | 24 |
| Колір | сріблястий |
| Матеріал корпусу | ABS пластик, нержавіюча сталь |
| Глибина | 44,4 см |
| Висота | 34,8 см |
| Ширина | 28 см |
| Готує напої | Американо, Еспресо, Капучіно, Лате, Макіато, Рістрето |
Стильна серія Jura S з чітким, гармонійним дизайном блищить якістю та точністю у всьому. В автоматичній кавомашині Jura S8 величезна різноманітність напоїв, зразкову якість кави оцінять навіть вимогливі кавомани. Концепція управління відповідає всім вимогам до простоти та інтелектуальності. Вам залишається тільки вибрати, що бажаєте сьогодні: насичений еспресо чи ристретто, традиційна чорна кава або модний флет уайт, ніжний макіато чи капучіно, пишний латте чи латте макіато для досвідчених кавоманів. Розумна кавоварка також подасть вам порцію гарячого молока, повітряної піни та гарячої води окремо для заварювання чаю.
Jura S8 Chrome оснащена кавомолкою AromaG3, яка перемелює кавові зерна вдвічі швидше, при цьому максимально зберігаючи їхній аромат. Процес імпульсної екстракції PEP (Pulse Extraction Process) оптимізує час екстракції для напоїв малого обсягу та гарантує феєрверк ароматів навіть для еспресо та ристретто.
Система очищення води Claris Smart гарантує найвищу якість води як провідника смаку кави. При цьому кавоварка автоматично розпізнає новий фільтр і здійснює необхідну підготовку приладу.
Побутова техніка Jura уособлює швейцарську точність. Компанія увірвала...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00