Код: 1009037
Кавомашина JURA S8 Piano Black EB (15482)
Доставка 2-3 дні
Код: 1001457
Кавомашина Суперавтомат Dr. Coffee Coffeebar Plus
Доставка 2-3 дні
Код: 1013040
Кавомашина Saeco Xelsis Deluxe SM8780/00
Доставка 2-3 дні
Код: 1009324
Кавомашина Delonghi Eletta Explore ECAM 450.65 G
Доставка 2-3 дні
Код: 1011912
Кавомашина Nivona NIVO 8107
Доставка 2-3 дні
Код: 1002759
Кавомашина Dr. Coffee H10
Доставка 2-3 дні
Код: 7223154
Кавомашина Melitta CAFFEO SOLO Black
Доставка 2-3 дні
Код: 1005757
Кавомашина Dr. Coffee C11
Доставка 2-3 дні
| Бренд | JURA |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип кавомашини | автоматична |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1450 Вт |
| Управління | механічне |
| Кава, яку використовують | зерно |
| Рекомендуємо для | Дому, Офісу |
| Додаткові функції | автовідключення, дисплей, налаштування міцності кави, налаштування ступеня помелу, подача води для чаю, промивання системи подачі кави |
| Резервуар для кави | 125 грамм |
| Резервуар для води | 1,1 л |
| Ємність контейнера використаної кави | 10 порцій |
| Гарантія | 24 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Глибина | 44,5 см |
| Висота | 32,3 см |
| Ширина | 27,1 см |
| Готує напої | Американо, Еспресо, Рістрето |
| Артикул | 15344 |
Побутова техніка Jura уособлює швейцарську точність. Компанія увірвала...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00