Код: 9283523
Кавомашина Saeco Phedra EVO Espresso
Доставка 2-3 дні
Код: 1013040
Кавомашина Saeco Xelsis Deluxe SM8780/00
Доставка 2-3 дні
Код: 1009296
Кавомашина Philips EP3343/50 Series 3300
Доставка 2-3 дні
- 10%
Sale
Код: 1007109
Кавомашина Jura Z10 Aluminium White EA
Доставка 2-3 дні
Код: 1001458
Кавомашина Суперавтомат Dr. Coffee F3 Plus
Доставка 2-3 дні
- 7%
Sale
Код: 1012324
Кавомашина Gaggia Cadorna Prestige EU EG5603/40
Доставка 2-3 дні
- 5%
Sale
Код: 3770122
Кавоварка Gaggia Magenta Plus Black RI8700/01
Доставка 2-3 дні
Код: 1001459
Кавомашина Суперавтомат Dr. Coffee CoffeeCenter
Доставка 2-3 дні
| Бренд | Gaggia |
| Країна виробник | Італія |
| Тип кавомашини | автоматична |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1400 Вт |
| Управління | сенсорне |
| Функція капучіно | є |
| Тип капучинатора | автоматичний |
| Максимальна висота чашки | 110 мм |
| Кава, яку використовують | зерно, мелена |
| Рекомендуємо для | Дому, Офісу |
| Додаткові функції | автовідключення, автоматичне очищення молочної системи, дисплей, лічильник порцій, налаштування жорсткості води, налаштування ступеня помелу, подача води для чаю, приготування двох чашок, промивання системи подачі кави, регулювання висоти дозатора, самоочистка, швидкий пар |
| Резервуар для кави | 300 грамм |
| Резервуар для води | 1,5 л |
| Ємність для молока | 500 мл |
| Ємність контейнера використаної кави | 11 порцій |
| Гарантія | 12 |
| Колір | сріблястий |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Глибина | 36 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 24,5 см |
| Готує напої | Американо, Еспресо, Капучіно, Лате, Макіато, Рістрето |
Ця модель є новинкою 2017 року від італійського бренду GAGGIA. Кавомашина приємно здивує своїм сучасним дизайном, який відобразився у красивому металевому корпусі. Кавомашина відрізняється своєю високою працездатністю і обов'язково приверне до себе увагу кавових гурманів.
Кавомашина має досить простий та зрозумілий інтерфейс. Управління здійснюється завдяки зручним копіям та дисплею з підсвічуванням. Одним натисканням кнопки, ви зможете вибрати необхідний напій, і кофемашина з легкістю приготує ароматний еспресо або капучіно зі свіжозмеленої кави.
У цій моделі є двокамерний графин для молока. Наповнивши графин і вибравши необхідну кнопку на панелі, кавоварка приготує гарну пишну пінку для латте макіато або капучино.
У кавомашині також передбачені такі важливі для будь-якого кавомана функції, як регулювання міцності, температури та об'єму напою. Це дозволить приготувати таку каву, яка повністю відповідатиме вашим смакам.
Функція "Memo" запам'ятає всі ваші уподобання, і зможе завжди готувати каву за вашим особистим рецептом.
Gaggia - це кавоварки та кавоварки з Італії. Компанія належить Saeco I...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00