- 5%
Sale
Код: 8794344
Кавоварка Gaggia Anima Prestige OTC SS RI8762/01
Доставка 2-3 дні
Код: 1234561
Кавомашина Saeco New Royal One Touch Cappuccino
Доставка 2-3 дні
Код: 1009295
Кавомашина Philips EP2330/10 Series 2300
Доставка 2-3 дні
Код: 1007223
Кавомашина Liberty 203
Доставка 2-3 дні
Код: 1009040
Кавомашина JURA J8 twin Diamond White EA (15594)
Доставка 2-3 дні
Код: 4561232
Кавомашина Saeco New Royal Black
Доставка 2-3 дні
| Бренд | DELONGHI |
| Країна виробник | Італія |
| Тип кавомашини | автоматична |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1450 Вт |
| Управління | кнопкове |
| Функція капучіно | ні |
| Тип капучинатора | ручний |
| Максимальна висота чашки | 140 мм |
| Кава, яку використовують | зерно, мелена |
| Рекомендуємо для | Дому |
| Додаткові функції | автовідключення, лічильник порцій, налаштування об`єму порції, налаштування ступеня помелу, підігрів чашок, приготування двох чашок, промивання системи подачі кави, регулювання висоти дозатора |
| Резервуар для кави | 250 грамм |
| Резервуар для води | 1,8 л |
| Ємність для молока | ні |
| Ємність контейнера використаної кави | 14 порцій |
| Гарантія | 24 |
| Колір | сріблястий |
| Матеріал корпусу | ABS пластик, метал |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 35,1 см |
| Ширина | 23,8 см |
| Готує напої | Американо, Еспресо |
Дана кавоварка оснащена кнопковим зрозумілим функціоналом. Обертаючи колесо регулятора на панелі, ви зможете встановити необхідну міцність напою, а натисканням кнопки - визначити обсяг порції. Ви також зможете вибрати потрібну температуру і жорсткість води за бажанням. Ці параметри також можна автоматизувати. Потужність кавомашини - 1450 Вт, тиск - 15 бар, що робить правильне значення длякращоїекстракціїкави-порошку.
Кавомашина сконструйована так, щоб Ви змогли готувати відразу два напої, пригостивши чашкою свого друга. Функція допоможе заощадити Ваш час, тому що не доведеться чекати нового повторення заварювання. Диспенсер також легко регулюється. Це дозволить використовувати різні чашки. Контейнер для води вміщує 1, 8 літра, що дозволить приготувати велику кількість порцій і дозволить рідше його наповнювати. Кавомашина досить практична у використанні, завдяки наявності піддону, який запобігатиме потраплянню рідини на стіл. Ємність легко знімається та чиститься.
Дана модель має в собі міцну кавомолку з 13-ма ступенями помелу, яка відрізняється гарною якістю. Свіжмелата кава матиме чудовий аромат, адже контейнер для зерен накривається. кришкою. Вона збереже аромат напою та вбереже зерна від пилу. Якщо Вам потрібно буде приготувати каву з меленої кави, кавомашина з легкістю допоможе Вам в цьому. У ній також є контейнер для макухи, який здатний помістити в собі 14 порцій використаної кави.
Приготування смачних напоїв зі створенням молочної пінки тепер стане можливим, адже кавоварка має ручний капучинатор. Парова трубка виготовлена з якісної нержавіючої сталі. Достатньо підставити будь-яку ємність з молоком підкапучинатор, і Ви отримаєте ідеальну молочну пінку.Латтеі капучино приготовані за допомогою даної кавоварки, виходять такими ж, як і у досвідченого бариста. У цій моделі присутні такі функції, як: автоматичне включення та вимикання пристрою, очищення від накипу, глобальний лічильник приготовленої кави, підігрів чашок, режим очікування, а також функція енергозбереження.
DELONGHI – компанія з Італії, з виробництва побутової техніки з 1902 р...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00