Код: 1013010
Кавомашина Ardesto YCM-CNDE біла
Доставка 2-3 дні
Код: 1009291
Кавомашина Catler ES701PORTOBH
Доставка 2-3 дні
Код: 6771460
Еспресо кавоварка illy Y3 Bianco 230V D IPSO
Доставка 2-3 дні
Код: 1006457
Кавомашина Krups Dolce Gusto Genio S Plus KP340510
1 шт. відправимо сьогодні
- 5%
Sale
Код: 1012541
Кавомашина Nespresso Pixie Electric Silver
2 шт. відправимо сьогодні
- 5%
Sale
Код: 1009884
Капсульна кавоварка Bialetti Gioia Espresso Bar CF90 WHITE
1 шт. відправимо сьогодні
Код: 5847624
Кавомашина Lavazza Classy Mini LB 300
Доставка 2-3 дні
Код: 1002163
Кавоварка illy Y3 Black
Доставка 2-3 дні
| Бренд | Boseco |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип кавомашини | капсульна |
| Капсульна система | Nespresso |
| Тиск | 20 бар |
| Потужність | 1350 Вт |
| Управління | кнопкове |
| Функція капучіно | ні |
| Кава, яку використовують | капсули |
| Рекомендуємо для | Дому, Офісу |
| Додаткові функції | автовідключення, налаштування об`єму порції |
| Резервуар для води | 0,75 л |
| Ємність для молока | ні |
| Гарантія | 12 |
| Колір | червоний |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Глибина | 34 см |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 10 см |
| Вага | 1,5 кг |
| Готує напої | Еспресо |
Boseco - бельгійський бренд, що спеціалізується на кавомашинах і кави ...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00