Код: 1001517
Турка мідна ZH Тегеран класична 170 мл
Доставка 2-3 дні
- 10%
Sale
Код: 6425857
Турка мідна ZH 150 мл
Доставка 2-3 дні
Код: 1012197
Турка мідна ZH Істанбул класична 400 мл
Доставка 2-3 дні
Код: 1734998
Жарівня для приготування кави по-східному мідна 22 см
Доставка 2-3 дні
Код: 1012200
Турка мідна ZH Роксолана патина 290 мл
Доставка 2-3 дні
Код: 1012203
Адаптер ZH для індукційної плити 24 см
1 шт. відправимо сьогодні
Код: 1734992
Турка мідна ZH луската 200 мл
Доставка 2-3 дні
| Бренд | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Потужність | 800 Вт |
| Кава, яку використовують | мелена |
| Рекомендуємо для | Дому |
| Резервуар для води | 0,3 л л |
| Гарантія | 24 |
| Колір | білий |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Глибина | 18,6 см |
| Висота | 14,5 см |
| Ширина | 26 см |
Gorenje - словенський бренд, що належить одному з найбільших європейсь...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00