- 16%
Код: 6579901
Кавоварка DeLonghi EC 685.R
Доставка 2-3 дні
- 16%
Код: 6579902
Кавоварка DELONGHI EC 685.W
Доставка 2-3 дні
- 16%
Код: 6579903
Кавоварка DeLonghi EC 685.M
Доставка 2-3 дні
- 18%
Код: 4698313
Кавоварка Delonghi EC 260.BK
Доставка 2-3 дні
- 16%
Код: 2227461
Кавоварка DeLonghi EC 685.BK
Доставка 2-3 дні
| Бренд | DELONGHI |
| Країна виробник | Італія |
| Тип кавомашини | ріжкова |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1350 Вт |
| Управління | кнопкове |
| Функція капучіно | є |
| Тип капучинатора | ручний |
| Кава, яку використовують | мелена, монодози |
| Рекомендуємо для | Дому, Офісу |
| Додаткові функції | автовідключення, налаштування жорсткості води, налаштування об`єму порції, підігрів чашок, регулювання температури кави, швидкий пар |
| Резервуар для води | 1 л |
| Гарантія | 12 |
| Колір | блакитний |
| Матеріал корпусу | метал |
| Глибина | 30,5 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 15 см |
| Вага | 4,2 кг |
| Готує напої | Еспресо |
DELONGHI – компанія з Італії, з виробництва побутової техніки з 1902 р...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00