| Бренд | Haribo |
| Країна виробник | Японія |
| Управління | механічне |
| Резервуар для кави | 45 грамм |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь, поліпропілен, силікон, скло |
| Глибина | 9,6 см |
| Висота | 21 см |
| Ширина | 17,3 см |
| Вага | 650 г |
| Регулювання ступеня помелу | є |
| Рекомендуємо для | Дому, Офісу |
| Спосіб помелу | жорна |
| Тип кавомолки | ручна |
| Кава, яку використовують | зерно |
Haribo - це лідер світового ринку мармеладу та лакриці. Бренд продає з...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00