| Бренд | Wilfa |
| Країна виробник | Норвегія |
| Управління | механічне |
| Резервуар для кави | 260 грамм |
| Додаткові функції | автовідключення, налаштування об`єму порції, налаштування ступеня помелу |
| Гарантія | 12 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 22 см |
| Ширина | 16 см |
| Вага | 1,2 кг |
| Артикул | CG2G-260 |
| Потужність | 152 Вт |
| Регулювання ступеня помелу | є |
| Рекомендуємо для | Дому, Офісу |
| Спосіб помелу | жорна |
| Тип кавомолки | електрична |
| Кава, яку використовують | зерно |
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00