Код: 1231784
Кавомашина Philips EP2220/10 Series 2200
Доставка 2-3 дні
Код: 1007222
Кавомашина Liberty 202
Доставка 2-3 дні
Код: 1001023
Кавомашина Nivona CafeRomatica NICR 825
Доставка 2-3 дні
Код: 1007223
Кавомашина Liberty 203
Доставка 2-3 дні
Код: 1013038
Кавомашина Philips EP3347/90 Series 3300
Доставка 2-3 дні
Код: 9283523
Кавомашина Saeco Phedra EVO Espresso
Доставка 2-3 дні
Код: 1009443
Кавомашина Saeco Royal Black
Доставка 2-3 дні
| Бренд | JURA |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип кавомашини | автоматична |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1450 Вт |
| Управління | сенсорне |
| Функція капучіно | є |
| Тип капучинатора | автоматичний |
| Максимальна висота чашки | 157 мм |
| Кава, яку використовують | зерно, мелена |
| Рекомендуємо для | Офісу, HoReCa |
| Додаткові функції | дисплей, налаштування міцності кави, налаштування об`єму порції, налаштування ступеня помелу, підсвічування чашок, подача води для чаю, приготування двох чашок, регулювання висоти дозатора, регулювання температури кави |
| Резервуар для кави | 280 грамм |
| Резервуар для води | 1,9 л |
| Ємність для молока | є |
| Ємність контейнера використаної кави | 16 порцій |
| Гарантія | 24 |
| Колір | сріблястий |
| Матеріал корпусу | ABS пластик, нержавіюча сталь |
| Глибина | 44,4 см |
| Висота | 34,6 см |
| Ширина | 28 см |
| Готує напої | Американо, Еспресо, Капучіно, Рістрето |
JURA Z8 Aluminium - Уособлення швейцарського інженерного мистецтва. Від нової кавоварки кавоварки серіїZнеможливо відірвати погляд, готувати каву з її допомогою одне задоволення.Z-8покликана стати незамінним помічником в офісах, невеликих кав'ярнях та ресторанах. УZ8особлива увага приділяється деталям і матеріалам - спереду та зверху кавоварка оброблена алюмінієвими панелями товщиною 3 мм, а хромований носик видачі кави підкреслюють стильний і лаконічний дизайн.
Удосконалена геометрична форма конічних жорен з нержавіючої сталі дозволяє досягти оптимальної якості помелу. А це означає: рівномірніший помел забезпечує ідеальне розкриття смаку.
Виразний кольоровий сенсорний екран 4,3" з високою роздільною здатністю дозволив компаніїJURAвстановити новий стандарт для інтерфейсів автоматичних кофемашин.
Побутова техніка Jura уособлює швейцарську точність. Компанія увірвала...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00