| Бренд | JURA |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип кавомашини | автоматична |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1450 Вт |
| Управління | сенсорне |
| Функція капучіно | є |
| Тип капучинатора | автоматичний |
| Кава, яку використовують | зерно |
| Рекомендуємо для | Дому, Офісу |
| Додаткові функції | автовідключення, автоматичне очищення молочної системи, вибір температури нагріву, дисплей, налаштування міцності кави, налаштування об`єму порції, налаштування ступеня помелу, підсвічування чашок, подача води для чаю, приготування двох чашок, регулювання висоти дозатора, регулювання молочної піни, регулювання температури кави, самоочистка |
| Резервуар для кави | 500 грамм |
| Резервуар для води | 5 л |
| Ємність контейнера використаної кави | 40 порцій |
| Гарантія | 12 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Глибина | 46,1 см |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 37,3 см |
| Вага | 14 кг |
| Готує напої | Американо, Еспресо, Капучіно, Лате, Макіато, Рістрето |
| Артикул | 15546 |
Побутова техніка Jura уособлює швейцарську точність. Компанія увірвала...
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00