| Бренд | ERGO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кавомашини | крапельна |
| Потужність | 600 Вт |
| Управління | механічне |
| Кава, яку використовують | мелена |
| Рекомендуємо для | Дому, Офісу |
| Додаткові функції | підігрів |
| Резервуар для води | 0,6 л |
| Гарантія | 12 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Глибина | 14,5 см |
| Висота | 24,5 см |
| Ширина | 18,5 см |
| Вага | 850 г |
| Готує напої | Фільтр-кава |
Пн–Пт:
9:00 – 20:00
Сб:
9:00 – 18:00
Нд:
9:00 – 18:00